Змішувач Kludi Objekta mix 352000538
Kludi Objekta mix 352000538 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Objekta mix 352000538
Усі ціни 9 →Змішувач для душу настінний двухвентильний з термостатом Kludi Objekta хро | 10 886 грн. |
Змішувач для душу із термостатом KLUDI Objekta хром латунь без душового на | 11 816 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Kludi Objekta Mix (352000538) 352000538 | 11 816 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Kludi DN 15 OBJEKTA, хром 352000538 | 9 808 грн. |
Смеситель для душа с термостатом Kludi Objekta Mix (352000538) 352000538 | 11 267 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Objekta mix 352000538:
- Обмежувач температури води (38 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →