Змішувач Kludi Pure&Solid 346550575
Фото 3 |
Kludi Pure&Solid 346550575 |
|
C обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Solid 346550575
Усі ціни 12 →Kludi Kludi Pure&Solid 346550575 | 8 953 грн. |
Змішувач KLUDI PURESOLID (346550575) | 7 073 грн. |
Смеситель KLUDI PURESOLID (346550575) 346550575 | 7 093 грн. |
Змішувач KLUDI PURESOLID (346550575) 346550575 | 7 162 грн. |
Смеситель встраиваемый для душа Kludi Pure&Solid однорычажный внешняя част | 5 977 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →