Змішувач Kludi Pure&Solid 346810575
Kludi Pure&Solid 346810575 Pure&Solidбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Solid 346810575
Усі ціни 18 →Змішувач для ванни Kludi Pure & Solid змішувач хром 346810575 | 4 326 грн. |
Змішувач для ванни Kludi Pure&Solid одноважільний хром 346810575 | 4 000 грн. |
Kludi Kludi Pure&Solid 346810575 | 4 730 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KLUDI PureSolid хром | 4 730 грн. |
Смеситель для ванны Kludi Pure&Solid 346810575 200866 | 4 730 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →