Змішувач Kludi Pure&Solid 348410575
Kludi Pure&Solid 348410575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Solid 348410575
Усі ціни 18 →Змішувач для душа Kludi Pure & Solid змішувач хром 348410575 | 3 990 грн. |
Змішувач для душу Kludi Pure&Solid одноважільний хром 348410575 | 4 059 грн. |
Kludi Kludi Pure&Solid 348410575 | 4 257 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KLUDI PureSolid хром латунь без душового н | 4 257 грн. |
Змішувач для душу Kludi PURE&SOLID 100 (348410575) 348410575 | 4 257 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →