Змішувач Kludi Pure&Style 400250575
Kludi Pure&Style 400250575 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 400250575
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини Kludi Pure & Style змішувач з донним клапаном 400250 | 9 631 грн. |
Kludi Kludi Pure&Style 400250575 | 10 453 грн. |
Змішувач для раковини Kludi PURE&STYLE (400250575) 400250575 | 8 493 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi Pure and Style (400250575) | 10 742 грн. |
Kludi Kludi Змішувач Pure&Style для умивальника з д.к - 400250575 | 7 873 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →