Змішувач Kludi Trendo 335780575
Kludi Trendo 335780575 |
|
Підходить для монтажу перед вікном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Trendo 335780575
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Kludi Trendo змішувач сталь 335789675 | 12 537 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI TRENDO однорычажный, с байонетным креплением, хро | 14 887 грн. |
Kludi Trendo 335780575 с байонетным креплением DN 15 | 14 183 грн. |
Смеситель для кухни Kludi Trendo однорычажный 335780575 | 11 049 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Trendo змішувач 335780575 | 15 250 грн. |
Смеситель для кухни Kludi Trendo однорычажный сталь 335789675 | 13 745 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →