Змішувач Kludi Zenta 351010538
Фото 3 |
Kludi Zenta 351010538 Zentaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Zenta 351010538
Усі ціни 29 →Змішувач для ванни та душу з термостатом Kludi Zenta 351018638 | 8 635 грн. |
Змішувач із термостатом двовентильний для ванни Kludi колекція Zenta хром | 7 740 грн. |
Kludi Kludi Zenta 351010538 | 9 030 грн. |
Змішувач для ванної із термостатом KLUDI Zenta хром латунь 351010538 | 9 494 грн. |
Термостат для ванни Kludi Zenta (351010538) 351010538 | 9 030 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Zenta 351010538:
- Обмежувач температури води (38 °C)
- арт. 351010538 — хром
- арт. 351018638 — хром/чорний
- арт. 351019138 — хром/білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →