Душовий набір Kludi Zenta 606300500
Фото 4 |
Kludi Zenta 606300500 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Купити Kludi Zenta 606300500
Усі ціни 10 →Душовий гарнітур зі штангою Kludi Zenta хром 6063005-00 | 2 625 грн. |
Душовий набір KLUDI Zenta 606300500 із ручною лійкою, шлангом та стійкою 6 | 3 602 грн. |
Kludi Kludi Набір ZENTA 1 S 60 mm - 606300500 | 2 510 грн. |
Kludi Kludi Zenta 1S 606300500 | 2 625 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI ZENTA 1S с настенной стойкой 600 мм, хром 6063005-0 | 2 563 грн. |
Стильний душовий комплект з відмінним хромовим покриттям
Німецькі системи для душу серії Kludi Zenta виділяються легкістю стилю, потужним протокою води і довговічним зносостійким хромовим покриттям. Душовий гарнітур зі штангою і ручною лійкою Kludi Zenta 606300500-це класичний набір сантехніки, яка знайде своє місце на стіні у ванній або в душовій кабіні. Комплект складається з 620 мм латунної стійки з двома настінними кріпильними кронштейнами, ручної лійки Ø 84 мм, тримача ручного душа зі ковзаючим регулюванням висоти і шланга Logoflex довжиною 160 см з 2 конічними з'єднувальними гайками g 1/2ʺ.
Без регулювання душової струменя
Система працює на основі душової лійки Kludi Zenta 1s 15 DN, що отримала форсунки з швидким і легким очищенням від вапняних відкладень, але не має механізму регулювання струменя. Незважаючи на невеликий діаметр ручного душа, його штатна робота забезпечує потужний спадний потік з витратою води 18 л/хв при тиску 3 бари. З одного боку високий натиск зменшує час прийому водних процедур, а з іншого не дозволяє економити дорогоцінний природний ресурс. Якщо для вас критична функція регулювання струменя, то слід звернути увагу на душовий комплект Kludi Zenta 607300500, який коштує приблизно на 70% дорожче.