Душовий набір Kludi Zenta 608400500
Відео 1Фото 4 |
Kludi Zenta 608400500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Zenta 608400500
Усі ціни 21 →Душовий гарнітур зі штангою Kludi Zenta хром / білий 608409100 6084091-00 | 8 753 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур Zenta 3S чорний,хром - 608408600 | 6 273 грн. |
Kludi Kludi Zenta 3S 608400500 | 6 136 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI ZENTA 3S с настенной стойкой 900 мм, Ручний душ с п | 8 544 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI Zenta 3S (608408600) | 8 072 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Zenta 608400500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
- Модель 608400500 — хром
- Модель 608408600 — хром/чорний
- Модель 608409100 — хром/білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →