від 4 228 грн.для прийняття душу, термостатичний, настінний монтаж, Німеччина
від 1 472 грн.душовий гарнітур, лійка: 84 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 4 904 грн.для ванни, для прийняття душу, термостатичний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 208 мм, Німеччина
від 920 грн.лійка: 84 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка)
від 5 466 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 172 мм, Німеччина
від 2 679 грн.душовий гарнітур, лійка: 84 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 18 675 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, вбудований, струмінь: висота 63 мм, глибина 220 мм
від 8 399 грн.душовий гарнітур, змішувач: термостатичний, лійка: 84 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 11 277 грн.для умивальника, безконтактний, настільний монтаж, струмінь: висота 75 мм, глибина 119 мм, нахил 8 °, Німеччина
від 5 178 грн.вбудовується, душовий гарнітур, комплект: ручний душ (душова лійка), шланг, кріплення ручного душу
від 10 026 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 120 мм, глибина 130 мм, Німеччина
від 13 952 грн.душовий гарнітур, змішувач: термостатичний, лійка: 84 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 6 601 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 75 мм, глибина 95 мм, нахил 25 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 2 868 грн.душовий гарнітур, лійка: режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 11 996 грн.для умивальника, безконтактний, настільний монтаж, струмінь: висота 75 мм, глибина 120 мм
від 882 грн.душовий гарнітур, лійка: 84 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), шланг, кріплення ручного душу
від 4 650 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Німеччина, гарантія 5 років
від 2 964 грн.душовий гарнітур, лійка: 84 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 4 650 грн.для умивальника, одноважільний, вбудований, тільки зовнішня накладка, струмінь: глибина 180 мм, нахил 10 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 3 119 грн.душовий гарнітур, лійка: 84 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу