Ванна Knief Dream 180x80 см нестандартна
Фото 2 |
Knief Dream Wall 180x80 180x80 см нестандартна 180x80 см овальна |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з детальним шаблоном для прокладки комунікацій. В комплекті злив-перелив з системою Click-Clack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Dream 180x80 см нестандартна
Усі ціни 11 →Пристінна овальна ванна Knief Dream Wall 0100-252-06 | 64 044 грн. |
Ванна акрилова Knief Dream Wall 180x80 010005206010009106 | 92 736 грн. |
Ванна акрилова KNIEF DREAM WALL180x80 (0100-252) | 49 999 грн. |
Пристенная овальная ванна Knief Dream Wall 0100-252-06 | 50 999 грн. |
Пристінна овальна ванна Knief Dream Wall 0100-252-06 | 64 043 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Knief Dream
Ціни на Knief Dream |
---|---|---|---|---|
Knief Dream 180x80 см нестандартна | від 49 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Knief Dream 180x80 см овальна | від 61 553 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо