Ванна Knief Fresh 180x80 см окремостояча (0100-230-06)
Фото 8 |
Knief Fresh 180x80 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з детальним шаблоном для прокладки комунікацій. В комплекті злив-перелив з системою Click-Clack
Гідромасажна і аеромасажні системи доступні як додаткова опція
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Fresh 180x80 см окремостояча
Отдельностоящая ванна Knief Fresh 180x80 0100-230-06 | 55 000 грн. |
Окрема ванна Knief Fresh 180x80 0100-230-06 | 43 500 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF FRESH 180х80 білий, глянцевий + круглиЙ перели | 69 905 грн. |
Отдельностоящая ванна Knief Fresh 180x80 0100-230-06 | 38 999 грн. |
Окрема ванна Knief Fresh 180x80 0100-230-06 | 38 998 грн. |
Модификації Knief Fresh
Ціни на Knief Fresh |
---|---|---|---|---|
Knief Fresh 180x80 см | від 41 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Knief Fresh 180x80 см кутова | від 62 816 грн. | 10 пропозицій | ||
Knief Fresh 180x80 см окремостояча | від 38 998 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо