Парасолька Knirps T.903 Extra Long Automatic
Фото 3 |
Knirps T.903 Extra Long Automatic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knirps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knirps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knirps T.903 Extra Long Automatic
Зонт полуавтоматический Knirps T.903 Black Kn96 3903 1000 | 2 909 грн. |
Парасоля Knirps T.903 тростина Extra Long Ac Black (Kn96 3903 1000) | 2 254 грн. |
Парасоля Knirps T.903 тростина Extra Long Ac Black (Kn96 3903 1000) Kn96 3 | 2 031 грн. |
Knirps Парасоля Knirps T.903 тростина Extra Long Ac Black (Kn96 3903 1000) | 2 031 грн. |
Зонт Knirps T.903 Black Полуавто/Трость/8спиц /D118x93см Kn96 3903 1000 | 2 909 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →