Ванна KO&PO 4001 bath 100x70 см
Фото 3 | Товар застарів 2 804 грн. Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Китай; Гарантія виробника: 1 рік; Габарити (мм): 1000x700x400; Глибина ванни (мм): 400; |
KO&PO 4001 100x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KO&PO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KO&PO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KO&PO 4001 bath
Ціни на KO&PO 4001 bath |
---|---|---|---|---|
KO&PO 4001 bath 140x70 см | від 3 300 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 150x70 см | від 3 450 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 160x70 см | від 3 550 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 170x70 см | від 3 700 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо