Циркуляційний насос KOER KP.GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм
KOER KP.GRS-25/4-180 4 м
1 1/2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:88 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики KP.GRS-25/4-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KP.GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 9 →Насос циркуляційний KOER з мокрим ротором KP.GRS-25/4-180 88Вт 3м³/ч Hmax | 1 600 грн. |
Циркуляційний насос KOER KP.GRS-25/4-180 KP0248 | 1 600 грн. |
Циркуляційний насос опалення Koer KP.GRS-25/4-180 (KP0248) | 1 600 грн. |
Koer Насос циркуляционный центробежный KOER KP.GRS-25/4-180 с гайками, каб | 1 600 грн. |
Насос циркуляційний відцентровий. KOER KP.GRS-25/4-180 (з гайками, кабелем | 1 600 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації KOER KP.GRS-25/4-180
Ціни на KOER KP.GRS-25/4-180 |
---|---|---|---|---|
KOER KP.GRS-25/4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 580 грн. | 10 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 600 грн. | 9 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 630 грн. | 10 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-25/6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 10 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-25/7-130 7 м 1 1/2" 130 мм | від 1 730 грн. | 9 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-25/8-2-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 080 грн. | 11 пропозицій | ||
KOER KP.GRS-32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 2 780 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →