Ванна Koller Pool Bath Q 105x70 см з сидінням (B05E2200E)
Фото 3 |
Koller Pool Bath Q 105x70E 105x70 см105x70 см з сидінням |
|
Ванна має лите сидіння
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Bath Q 105x70 см з сидінням
Сталева ванна Koller Pool 105х70E (B05E2200E) B05E2200E | 6 645 грн. |
Ванна KollerPool 105х70E з сидінням B05E2200E | 6 645 грн. |
Ванна сталева KOLLER POOL 105х70E з сидінням (B05E2200E) | 6 645 грн. |
Модификації Koller Pool Bath Q
Ціни на Koller Pool Bath Q |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Bath Q 105x70 см | від 6 645 грн. | 2 пропозиції | ||
Koller Pool Bath Q 105x70 см з сидінням | від 6 645 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →