Змішувач Koller Pool Edge ED 0100
Koller Pool Edge ED 0100 Edgeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Edge ED 0100
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни Koller Pool Edge хром ED0100 | 2 772 грн. |
Koller Pool Koller Pool EDGE ED0100 | 2 772 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL EDGE хро | 2 772 грн. |
Koller Pool Koller Pool Edge змішувач для ванни і душа ED0100 | 2 356 грн. |
Змішувач для ванни KOLLER POOL Edge ED0100 | 2 772 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →