Змішувач Koller Pool Edge ED 0200
Koller Pool Edge ED 0200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Edge ED 0200
Усі ціни 7 →Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL EDGE хром латунь ED0200 | 1 934 грн. |
Koller Pool Koller Pool Edge змішувач для умивальника ED0200 | 1 644 грн. |
Змішувач для раковини KOLLER POOL Edge ED0200 | 1 934 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL EDGE хром латунь ED0200 | 1 934 грн. |
Змішувач для раковини Koller Pool EDGE ED0200 | 1 751 грн. |
Кран змішувач для раковини Koller Pool EDGE ED0200 | 1 756 грн. |
Змішувач одноважільний KOLLER POOL серії EDGE для раковини 35 мм ED0200 | 1 644 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →