Змішувач Koller Pool Edge ED 0400
Koller Pool Edge ED 0400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Edge ED 0400
Koller Pool Koller Pool Edge змішувач для душа ED0400 | 1 723 грн. |
Змішувач для душу KOLLER POOL Edge ED0400 | 2 027 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool EDGE ED0400 | 1 751 грн. |
Кран смеситель для душа Koller Pool EDGE ED0400 | 1 756 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →