Ванна Koller Pool Karina 150x100 см гідромасаж
Фото 3 | Товар застарів 26 828 грн. Об'єм (л): 190; Матеріал корпуса: акрил; гідромасаж; Країна походження бренду: Австрія; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1500x1000x420; Глибина ванни (мм): 420; |
Koller Pool Karina gidro 150x100 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Koller Pool Karina
Ціни на Koller Pool Karina |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Karina 150x100 см | від 12 932 грн. | 17 пропозицій | ||
Koller Pool Karina 160x105 см | від 13 933 грн. | 16 пропозицій | ||
Koller Pool Karina 170x110 см | від 15 579 грн. | 15 пропозицій |
хіба хтось свідомо закладається на регулярний капремонт ванної кімнати.