Змішувач Koller Pool Kvadro Arc KA 0500
Koller Pool Kvadro Arc KA 0500 |
|
Змішувач має хромоване покриття із трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Швейцарія) заощаджує до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Arc KA 0500
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Koller Pool Kvadro Arc хром KA0500 | 2 199 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KOLLER POOL Kvadro Arc хром латунь KA0500 | 2 263 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Arc змішувач кухні КА0500 | 2 743 грн. |
Змішувач кухонний KOLLER POOL Kvadro Arc КА 0500 | 2 199 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KOLLER POOL Kvadro Arc хром латунь KA0500 | 2 274 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →