Змішувач Koller Pool Line LN 0300
Koller Pool Line LN 0300 |
|
Аератор Neoperl. Керамічний картридж Sedal (Іспанія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Line LN 0300
Змішувач для гігієнічного душу KOLLER POOL LINE на біде одноважільний хром | 2 260 грн. |
Koller Pool Koller Pool LINE змішувач для біде - LN0300 | 1 921 грн. |
Змішувач для біде KOLLER POOL Line LN0300 | 1 921 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу однозахватний KOLLER POOL LINE хром латунь | 2 260 грн. |
Змішувач для біде KOLLER POOL Line LN0300 (LN0300) | 1 326 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →