Ванна Koller Pool Neon 180x80 см
Фото 4 |
Koller Pool Neon 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Neon 180x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акриловая Koller Pool Neon New 180х80 NEONNEW180X80 | 14 100 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Neon New 180х80 NEONNEW180X80 | 14 100 грн. |
Ванна акриловая Koller Pool Neon New 180х80 NEONNEW180X80 + Сифон автомат | 12 500 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Neon New 180x80 NEONNEW180X80 | 14 100 грн. |
Ванна акрилова прямокутна KOLLER POOL Neon New 180х80 | 14 100 грн. |
Ванна акрилова KOLLER POOL NEON NEW 180х80 (NEONNEW180X80) | 14 100 грн. |
Чудова ванна для квартири під здачу. Вона непогано зроблена для цієї цінової категорії. У ванні зручно приймати душ – вона не слизька. Хоч ніжки і не йдуть у комплекті, не раджу встановлювати її на них. Вона не справляє враження надійної ванни на десятиліття. Величезним розчаруванням для мене стало – стінки, що просвічуються. Я таке бачу вперше. Чоловік замазав герметиком прозорі місця, а зверху пройшов піною. Сподіваюся це допоможе і з часом експлуатації у ванні не з'являться дірки. Борти хороші для опори, коли залазиш або вибираєшся, але вставати на них або сідати з вагою після 90 кг страшнувато. Коли клали плитку, будівельники кілька разів залазили до неї у взутті. Після цього на дні з'явилися подряпини і зверху гумовий килимок, який їх прикриває. Вона непогано зроблена для цієї цінової категорії. У ванні зручно приймати душ – вона не слизька. Борти хороші для опори, коли залазиш чи вибираєшся. Стінки ванни просвічуються (можна пройтися герметиком прозорими місцями, а зверху піною, але на скільки вистачить ефекту - не зрозуміло. Вона не створює враження надійної ванни на десятиліття. Вставати або сідати на борти з вагою після 90 кг страшнувато. Коли клали плитку, будівельники кілька разів залазили в неї у взутті - після чого з'явилися подряпини. Юлия: користуюся Koller Pool Neon 170x75 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Koller Pool Neon
Ціни на Koller Pool Neon |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Neon 150x70 см | від 9 366 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Neon 160x70 см | від 9 242 грн. | 5 пропозицій | ||
Koller Pool Neon 170x70 см | від 7 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Koller Pool Neon 170x75 см | від 11 132 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Neon 180x80 см | від 12 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →