Змішувач Koller Pool Neon Cube NC 0300
Koller Pool Neon Cube NC 0300 |
|
Аератор Neoperl. Керамічний картридж Sedal (Іспанія). Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Neon Cube NC 0300
Змішувач для біде Koller Pool Neon Cube хром NC0300 | 3 101 грн. |
Koller Pool Koller Pool Neon Cube змішувач для біде NC0300 | 2 635 грн. |
Змішувач для біде KOLLER POOL Neon Cube NC 0300 | 2 636 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу однозахватний KOLLER POOL Neon Cube хром ла | 3 253 грн. |
Змішувач для біде KOLLER POOL Neon Cube NC 0300 (NC0300) | 2 636 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →