Змішувач Koller Pool Neon Cube NC 0450
Koller Pool Neon Cube NC 0450 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Neon Cube NC 0450
Усі ціни 6 →Змішувач для душа Koller Pool Neon Cube хром NC0450 | 2 648 грн. |
Koller Pool Koller Pool Neon Cube змішувач для душа NC0450 | 2 648 грн. |
Змішувач-кран для душу KOLLER POOL Neon Cube NC 0450 | 2 251 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool Neon Cube NC 0450 | 2 452 грн. |
Крани змішувач для душу Koller Pool Neon Cube NC 0450 | 2 457 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool Neon Cube NC0450 | 2 251 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →