Змішувач Koller Pool Orion OR 0200
Koller Pool Orion OR 0200 |
|
Змішувач має хромоване покриття з 3-х шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Orion OR 0200
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Koller Pool Orion хром OR0200 | 1 799 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL Orion хром латунь OR020 | 1 810 грн. |
Koller Pool Koller Pool Orion змішувач для умивальника OR0200 | 2 552 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL Orion хром латунь OR020 | 1 808 грн. |
Змішувач для раковини Koller Pool Orion OR0200 | 2 093 грн. |
Кран змішувач для раковини Koller Pool Orion OR0200 | 2 097 грн. |
Змішувач для раковини Koller Pool Orion OR0200 | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →