Ванна Koller Pool Steel 2.8 150x70 см (B50E1200E)
Фото 7 |
Koller Pool Steel 2.8 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Steel 2.8 150x70 см
Сталева ванна Koller Pool 150х70E (B50E1200E) B50E1200E | 6 967 грн. |
Ванна сталева KollerPool 150х70E (TB30B50E12000026) B50E1200E | 6 967 грн. |
Koller Pool B50E1200E | 6 967 грн. |
Ванна сталева Koller Pool 150x70 B50E1200E | 6 967 грн. |
Ванна Koller Pool B50E1200E 150x70 + Сифон автомат В ПОДАРОК!!! | 6 967 грн. |
Модификації Koller Pool Steel 2.8
Ціни на Koller Pool Steel 2.8 |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Steel 2.8 120x70 см | від 6 645 грн. | 7 пропозицій | ||
Koller Pool Steel 2.8 130x70 см | від 6 645 грн. | 7 пропозицій | ||
Koller Pool Steel 2.8 140x70 см | від 5 648 грн. | 7 пропозицій | ||
Koller Pool Steel 2.8 150x70 см | від 6 967 грн. | 5 пропозицій | ||
Koller Pool Steel 2.8 160x70 см | від 5 922 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Steel 2.8 170x70 см | від 3 900 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →