Змішувач Koller Pool Trend TR 0100
Фото 4 |
Koller Pool Trend TR 0100 Trendбез ручного душу |
|
Змішувач має хромоване покриття з 3-х шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Trend TR 0100
Усі ціни 12 →Змішувач для ванни Koller Pool Trend чорний матовий TR0100B | 5 194 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL Trend чо | 5 194 грн. |
Koller Pool Koller Pool Trend змішувач для ванни - TR0100 | 4 564 грн. |
Змішувач для ванни Koller Pool Trend чорний матовий TR0100B | 5 194 грн. |
Змішувач-кран для ванни KOLLER POOL Trend TR0100 | 4 564 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →