Змішувач Koller Pool Trend TR 0200
Фото 3 |
Koller Pool Trend TR 0200 |
|
Аератор Neoperl. Керамічний картридж Sedal (Іспанія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Trend TR 0200
Усі ціни 11 →Смеситель для раковины Koller Pool Trend хром TR0200 | 2 997 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL Trend чорний латунь TR0 | 3 303 грн. |
Koller Pool Koller Pool Trend змішувач для раковини - TR0200 | 2 997 грн. |
Змішувач для раковини Koller Pool Trend чорний матовий TR0200B | 3 414 грн. |
Змішувач для раковини KOLLER POOL Trend TR0200 | 2 997 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →