Ванна Koller Pool Universal 170x70 см
Фото 3 | Товар застарів 8 650 грн. Об'єм (л): 195; Матеріал корпуса: сталь; Країна походження бренду: Австрія; Габарити (мм): 1700х700x390; Глибина ванни (мм): 390; |
Koller Pool Universal 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Koller Pool Universal
Ціни на Koller Pool Universal |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Universal 150x70 см | від 5 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Koller Pool Universal 160x70 см | від 7 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Universal 170x75 см | від 7 400 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо