Біде Kolo Ego K15000
Kolo Ego K15000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Ego K15000
Біде підлогове KOLO Ego by Antonio Citterio 57х35х40 з переливом K15000000 | 9 264 грн. |
Kolo Kolo EGO біде підлогове (підлога) - K15000000 | 5 428 грн. |
Биде напольное Kolo Ego by Antonio Citterio K15000000 | 9 177 грн. |
Біде підлогове KOLO Ego by Antonio Citterio 57х35х40 з переливом K15000900 | 10 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →