Біде Kolo Ego K15100
Kolo Ego K15100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Ego K15100
Біде підвісне KOLO Ego by Antonio Citterio 57х35х40 з переливом K15100000 | 8 484 грн. |
Биде подвесное Kolo Ego by Antonio Citterio K15100000 | 8 403 грн. |
Біде підвісне KOLO EGO BY ANTONIO CITTERIO 57Х35Х40 з переливом K15100900 | 9 295 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →