Душовий піддон Kolo First XBN1690
Фото 2 |
Kolo First XBN1690 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo First XBN1690
Усі ціни 14 →Kolo Kolo FIRST піддон 90*90см, напівкруглий, з інтегрованою панеллю та ні | 4 294 грн. |
Kolo Kolo First XBN1690000 | 5 031 грн. |
Піддон для душової кабіни KOLO FIRST XBN1690000 90x90x16.5см напівкруглий | 5 031 грн. |
Душевой поддон KOLO FIRST полукруглый с интегрированной панелью 900x900 мм | 5 031 грн. |
Піддон для душу Kolo First 90x90x16,5см (XBN1690000) | 5 031 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kolo First XBN1690
Ціни на Kolo First XBN1690 |
---|---|---|---|---|
Kolo First XBN1680 | від 4 728 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo First XBN1690 | від 4 294 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →