Умивальник Kolo Freja 50 L71150 500 мм
Фото 3 |
Kolo Freja 50 L71150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja 50 L71150 500 мм
Усі ціни 18 →Раковина Kolo Freja 50 (L71150000) L71150000 | 1 023 грн. |
Kolo Kolo Freja L71150000 | 975 грн. |
Раковина підвісна для ванної 500мм x 410мм KOLO FREJA білий напівкругла L7 | 981 грн. |
Раковина Kolo Freja 50 см (L71150000) L71150000 | 1 023 грн. |
Раковина KOLO FREJA (L71150000) 201125 | 1 023 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Freja 50 L71150:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
Модификації Kolo Freja 50 L71150
Ціни на Kolo Freja 50 L71150 |
---|---|---|---|---|
Kolo Freja 40 L72340 400 мм | від 777 грн. | 7 пропозицій | ||
Kolo Freja 50 L71150 500 мм | від 645 грн. | 18 пропозицій | ||
Kolo Freja 55 L71155 550 мм | від 1 054 грн. | 18 пропозицій | ||
Kolo Freja 60 L71160 600 мм | від 1 163 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →