Умивальник Kolo Freja 65 L71965 650 мм
Фото 3 |
Kolo Freja 65 L71965 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja 65 L71965 650 мм
Усі ціни 10 →Раковина Kolo Freja 65 (L71965000) L71965000 | 1 638 грн. |
Умивальник підвісний у ванну 650мм x 475мм KOLO FREJA білий напівкругла L7 | 1 615 грн. |
Раковина Kolo Freja 65 см (L71965000) L71965000 | 1 638 грн. |
Kolo Kolo FREJA умивальник меблевий 65см, з отвором, з переливом - L719650 | 1 496 грн. |
Меблевий умивальник Kolo Freja 650x480 L71965000 | 1 638 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Freja 65 L71965:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
Модификації Kolo Freja 65 L71965
Ціни на Kolo Freja 65 L71965 |
---|---|---|---|---|
Kolo Freja 45 L72945 450 мм | від 1 154 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Freja 55 L71955 550 мм | від 1 077 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Freja 65 L71965 650 мм | від 1 496 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →