Унітаз Kolo Freja L79046 (L79046000)
Фото 3 |
Kolo Freja L79046 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja L79046
Усі ціни 18 →Унітаз підлоговий компакт Kolo Freja Premium L79046000 з сидінням Soft-clo | 4 998 грн. |
Унітаз Kolo Freja (32389) 353725 | 4 761 грн. |
Унітаз підлоговий Kolo Freja Premium L79046000 з сидінням Soft-close | 4 998 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO FREJA кришка мікроліфт випуск косий L | 4 800 грн. |
Kolo Kolo Freja Premium L79046000 | 4 761 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →