Умивальник Kolo Idol 60 M11160U 600 мм (М11160000U)
Kolo Idol 60 M11160U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Idol 60 M11160U 600 мм
Усі ціни 23 →Раковина підвісна KOLO Idol 60 см M1116000U | 1 054 грн. |
Раковина підвісна Kolo Idol (M1116000U) M1116000U | 1 152 грн. |
Kolo Kolo Idol M1116000U | 1 152 грн. |
Раковина підвісна для ванної 600мм x 455мм KOLO IDOL білий напівкругла M11 | 1 121 грн. |
Раковина Kolo Idol 60 см (M1116000U) M1116000U | 1 152 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →