Ванна Kolo Modo 170x75 см
Фото 4 |
Kolo Modo 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ванни Kolo Modo 170x75:
- Доступні моделі зі зливом посередині (XWP1171) та збоку (XWP1170)
Модификації Kolo Modo
Ціни на Kolo Modo |
---|---|---|---|---|
Kolo Modo 160x70 см | від 4 709 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Modo 170x75 см | від 4 438 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Modo 180x80 см | від 6 744 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →