Унітаз Kolo Nova Pro M33520
Kolo Nova Pro M33520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Nova Pro M33520
Унітаз Kolo Nova Pro M33520000 | 3 100 грн. |
Kolo Kolo NOVA PRO Rimfree унітаз підвісний для людей з обмеженими фізични | 3 616 грн. |
Kolo NOVA PRO RIMFREE M33520 M33520000 | 3 100 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Kolo Nova Pro M33520:
- Для людей з обмеженими фізичними можливостями
- Безобідковий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →