Ванна Kolo Opal Plus 160x70 см
Відео 1Фото 5 |
Kolo Opal Plus 160x70 |
|
Ніжки можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Opal Plus 160x70 см
Усі ціни 21 →Ванна акрилова KOLO OPAL PLUS 160x70 XWP136000N | 5 301 грн. |
Акрилова ванна Kolo Opal Plus Plus160х70 (XWP136000N) XWP136000N | 5 301 грн. |
Kolo Kolo Opal Plus 160x70 (XWP136000N) | 4 947 грн. |
Kolo Kolo Opal Plus XWP136000N 160*70 | 5 049 грн. |
Ванна акрилова KOLO OPAL PLUS 160х70 (XWP136000N) | 5 301 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kolo Opal Plus
Ціни на Kolo Opal Plus |
---|---|---|---|---|
Kolo Opal Plus 150x70 см | від 4 794 грн. | 20 пропозицій | ||
Kolo Opal Plus 160x70 см | від 4 947 грн. | 21 пропозиція | ||
Kolo Opal Plus 170x70 см | від 4 966 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →