Тумба під умивальник Kolo Rekord 50-2 (89545000)
Фото 7 |
Kolo Rekord 50-2 |
|
Двері можливо встановити на праву або ліву сторону
Додатково комплектується 2 або 4 ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 50-2
Усі ціни 12 →Тумба для раковини Kolo Rekord 50 см (89545000) 89545000 | 3 450 грн. |
Тумба під умивальник Kolo Rekord 50 89545000 | 3 450 грн. |
Тумба під умивальник KOLO REKORD 51.5x59.1x41.2см підвісна біла без умивал | 3 450 грн. |
Kolo Kolo REKORD шафка під умивальник 50*59,1*38,5см, білий глянець (підло | 3 199 грн. |
Шафка REKORD 50см д/раковин К91962, білий глянець, універсал.монтаж дверей | 3 450 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →