Тумба під умивальник Kolo Rekord 50-3 (K99026000)
Фото 4 |
Kolo Rekord 50-3 |
|
Двері можливо встановити на праву або ліву сторону
Додатково комплектується 2 або 4 ніжками. Умивальник може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 50-3
Усі ціни 10 →Тумба підвісна Kolo Rekord 60 K99026000 з раковиною | 6 099 грн. |
Тумба з раковиною Kolo Rekord 60 см (K99026000) K99026000 | 6 099 грн. |
Тумба підвісна Kolo Rekord 60 K99026000 з раковиною | 6 099 грн. |
Kolo Kolo REKORD умивальник 60см, з шафкою під умивальник, білий глянець - | 6 099 грн. |
Kolo Kolo Rekord K99026000 | 6 099 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Kolo Rekord 50-3
Ціни на Kolo Rekord 50-3 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K99024000 | від 4 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K99025000 | від 5 376 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50-3 | від 6 099 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →