Унітаз Kolo Rekord K99033000
Kolo Rekord K99033000 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord K99033000
Усі ціни 10 →Підвісний унітаз Kolo Rekord K99033000 з сидінням Soft Close | 4 569 грн. |
Підвісний унітаз Kolo Rekord в комплекті з сидінням Soft Close, Click2Clea | 4 569 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий KOLO REKORD із сидінням з мікроліфтом | 4 569 грн. |
Kolo Kolo Rekord K99033000 безободочный с сиденьем soft-close, Click2Clean | 4 569 грн. |
Унитаз подвесной Kolo Rekord, безободковый с сидением soft-close (K9903300 | 4 569 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →