Ванна Kolo Sensa 140x70 см
Фото 2 |
Kolo Sensa 140x70 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Sensa 140x70 см
Усі ціни 17 →Ванна акрилова Kolo Sensa 140х70 біла XWP354000N | 4 998 грн. |
Акрилова ванна Kolo Sensa 140x70 (XWP354000N) XWP354000N | 4 998 грн. |
Kolo Kolo SENSA 140x70 (XWP354000N) | 4 998 грн. |
Kolo Kolo Sensa XWP354000N 140*70 | 4 998 грн. |
Ванна акрилова KOLO SENSA 140х70 (XWP354000N) | 4 998 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kolo Sensa
Ціни на Kolo Sensa |
---|---|---|---|---|
Kolo Sensa 140x70 см | від 4 665 грн. | 17 пропозицій | ||
Kolo Sensa 150x70 см | від 4 698 грн. | 19 пропозицій | ||
Kolo Sensa 160x70 см | від 4 906 грн. | 17 пропозицій | ||
Kolo Sensa 170x70 см | від 5 018 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →