Ванна Kolo Sensa 150x70 см
Фото 2 |
Kolo Sensa 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Sensa 150x70 см
Усі ціни 21 →Ванна акрилова Kolo Sensa 150х70 біла XWP355000N | 5 079 грн. |
Ванна акрилова Kolo Sensa 150х70 біла XWP355000N | 5 079 грн. |
Kolo Kolo SENSA 150x70 (XWP355000N) | 4 698 грн. |
Kolo Kolo Sensa XWP355000N 150*70 | 5 079 грн. |
Ванна акрилова KOLO SENSA 150x70 (XWP355000N) | 5 079 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Kolo Sensa
Ціни на Kolo Sensa |
---|---|---|---|---|
Kolo Sensa 140x70 см | від 4 664 грн. | 19 пропозицій | ||
Kolo Sensa 150x70 см | від 4 698 грн. | 21 пропозиція | ||
Kolo Sensa 160x70 см | від 4 905 грн. | 19 пропозицій | ||
Kolo Sensa 170x70 см | від 5 017 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →