Ванна Kolo Sensa 170x70 см (XWP357000N)
Фото 2 |
Kolo Sensa 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Sensa 170x70 см
Усі ціни 25 →Ванна акрилова Kolo Sensa 170х70 біла XWP357000N | 5 376 грн. |
Акрилова ванна Kolo Sensa 170*70 (XWP357000N) XWP357000N | 5 376 грн. |
Kolo Kolo SENSA 170x70 (XWP357000N) | 5 017 грн. |
Kolo Kolo Sensa XWP357000N 170*70 | 5 121 грн. |
Ванна акрилова KOLO SENSA 170х70 (XWP357000N) | 5 376 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kolo Sensa
Ціни на Kolo Sensa |
---|---|---|---|---|
Kolo Sensa 140x70 см | від 4 664 грн. | 19 пропозицій | ||
Kolo Sensa 150x70 см | від 4 698 грн. | 21 пропозиція | ||
Kolo Sensa 160x70 см | від 4 905 грн. | 19 пропозицій | ||
Kolo Sensa 170x70 см | від 5 017 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →