Умивальник Kolo Solo 60 New 71163 600 мм (7116300U)
Фото 4 |
Kolo Solo 60 New 71163 |
|
Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Solo 60 New 71163 600 мм
Умивальник Kolo Solo 600x470 7116300U | 1 272 грн. |
Раковина KOLO SOLO 7116300U (60) біла | 1 163 грн. |
Раковина KOLO SOLO 60 см, з отвором, з переливом (7116300U) | 1 232 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →