Умивальник Kolo Status 45 2323450UA 450 мм
Фото 3 |
Kolo Status 45 2323450UA |
|
Для комплектації з п'єдесталом арт. 2370000UA або напівп'єдесталом арт. 2371000UA. Можлива установка на кронштейни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Status 45 2323450UA 450 мм
Усі ціни 23 →Раковина Kolo Status 45x38 2322450UA правий | 864 грн. |
Умивальник підвісний KOLO STATUS 2322450UA 450x380мм напівкруглий білий | 926 грн. |
Раковина KOLO Status (2323450UA) 200318 | 939 грн. |
Kolo Kolo STATUS умивальник 45см, з переливом, правий отвір - 2322450UA | 893 грн. |
Умивальник Kolo STATUS 45 см, правий отвір 2322450UA | 939 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →