Ванна Kolo Supero 160x75 см
Відео 1Фото 3 |
Kolo Supero 160x75 5360000 |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero 160x75 см
Ванна акрилова Kolo SUPERO 160x75, прямокутна, з ніжками (5360000) 5360000 | 5 975 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO 160x75 + ніжки SN14 - 5360000 | 6 061 грн. |
Ванна акрил. SUPERO 160x75 + ніжки SN14 Модель SUPERO 5360000 | 6 148 грн. |
Ванна акрилова KOLO Supero 5360000 160x75 з ніжками | 6 186 грн. |
Ванна акрилова KOLO SUPERO 160x75, прямокутна, біла, з ніжками SN14 | 6 658 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kolo Supero
Ціни на Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 см | від 5 194 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Supero 150x70 см | від 5 423 грн. | 15 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x70 см | від 5 652 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x75 см | від 5 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x70 см | від 5 652 грн. | 10 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x75 см | від 5 938 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Supero 180x80 см | від 6 411 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →