Ванна Kolo Supero Asym 145x85 см
Фото 6 |
Kolo Supero Asym 145x85 5533000 145x85 см150x100 см |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero Asym 145x85 см
Усі ціни 16 →Ванна акрилова Kolo Supero 145х85 ліва 5534000 | 6 231 грн. |
Ванна асиметрична Kolo Supero 145x85 см, ліва 5534000 | 6 231 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO 145x85, ліва + ніжки SN14 - 5534000 | 5 814 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 145x85см з ніжками (5534000) | 6 231 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 145х85 права 5533000 | 6 231 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Kolo Supero Asym
Ціни на Kolo Supero Asym |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero Asym 145x85 см | від 5 814 грн. | 16 пропозицій | ||
Kolo Supero Asym 150x100 см | від 6 622 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →